J00701515102-1G-2Y 7.58
Introductie van 10 / 100 base RJ45 Modulaire Jack Geïsoleerd met LED: Groene / Gele Transformator. Deze RJ45 Modulaire Jack Geïsoleerd heeft als belangrijkste kenmerk de achterwaartse aarding pin 7.58mm functie die het aardingdeel kan versterken om de aarding stabieler te maken.
Specificatie
1. Behuizing: Engineering Thermoplast. Thermoplast UL94V-0.
2. Coating: Goudcoating over nikkel in contact. Tincoating over nikkel in soldeergebied.
3. Contact: Fosforbrons.
4. Afgeschermd: Messing met nikkelcoating.
Elektrisch:
1. Spanning: 125 Vac Rms.
2. Stroom: 1.5 Amp.
3. Contactweerstand: 40 Milliohm Max.
4. Isolatieweerstand: 1000 Megaohm Min @500 Vdc.
5. Diëlektrische sterkte: 1000 Vac Rms 60Hz, 1Min.
Mechanisch:
1. Bedrijf: 750 cycli Min.
Omgevings:
1. Opslag: -40°C tot +85°C
2. Bediening: - 20°C tot +75°C
Aansluitingen met modulaire stekker conform FCC Deel 68, Subdeel F.
Belangrijkste kenmerken
  • Efficiënt Zij-ingang Ontwerp.
  • Universele 8P8C Compatibiliteit.
  • Robuuste Constructie.
  • Verbeterde Signaalintegriteit.
  • Brede Toepassingsscope.
  • Gecertificeerde Kwaliteit.
Toepassing
  • Netwerk Switches en Hubs.
  • Netwerkinterfacekaarten (NIC's).
  • Routers.
  • VoIP Telefoons.
  • Netwerkkabels.
  • Industriële Netwerken.
  • IP-camera's.
  • Telecommunicatieapparatuur.
  • Ingebedde systemen.
  • Medische apparaten.
  • Automotive toepassingen.
  • Maritiem en luchtvaart.
Functieoptie
Proces Type TH
Poortopties N.v.t.
Afgeschermd Opties
LED N.v.t.
Aarding N.v.t.
Positie en Contact 8P8C
Vergulden G/F, 6U", 15U", 30U", 50U"
Downloaden
J00701515102-1G-2Y 7.58
J00701515102-1G-2Y 7.58
10 / 100 Base-T JACK
Downloaden
Ons ontwerp van de 7,58 mm achterwaartse aardingpin versterkt de stabiliteit van de aarding, waardoor signaalinterferentie en verbindingsfouten in multi-poort schakelconfiguraties aanzienlijk worden verminderd. Met geïntegreerde magnetica en LED-statusindicatoren krijgt u realtime diagnostiek terwijl het aantal componenten wordt geminimaliseerd. Onze IATF 16949-gecertificeerde productie en interne malcentrum zorgen voor consistente kwaliteit in de productie van hoge volumes. Vraag technische specificaties en monsters aan om prestatieverbeteringen in uw volgende schakelplatform te valideren.