J00701515102-1G-2Y 7.58
Moduláris 8P8C csatlakozó LED-del: Zöld / Sárga integrált mágnesekkel 10 / 100 bázisú csatlakozó
Bemutatjuk a 10 / 100 bázisú RJ45 moduláris csatlakozót LED-del: Zöld / Sárga transzformátor. Ennek az RJ45 moduláris csatlakozónak a kulcsfontosságú jellemzője a hátrafelé irányuló földelő tüske 7,58 mm funkciója, amely megerősíti a földelési részt, hogy a földelés stabilabb legyen.
Műszaki adatok
1. Ház: Mérnöki Hőre lágyuló műanyag. Hőre lágyuló UL94V-0.
2. Bevonat: Aranybevonat Nikkelre. Ónbevonat Nikkelre a Forrasztási Területen.
3. Kapcsolat: Foszforbronz.
4. Árnyékolt: Sárgaréz Nikkelbevonattal.
Elektromos:
1. Feszültségérték: 125 Vac Rms.
2. Áramerősség-érték: 1.5 Amp.
3. Kapcsolási ellenállás: 40 Milliohm Max.
4. Szigetelési ellenállás: 1000 Megohm Min @500 Vdc.
5. Dielektromos szilárdság: 1000 Vac Rms 60Hz, 1Perc.
Mechanikai:
1. Működési: 750 ciklus Min.
Környezeti:
1. Tárolás: -40°C-tól +85°C-ig
2. Művelet: - 20°C-tól +75°C-ig
Moduláris csatlakozóval rendelkező aljzat, amely megfelel az FCC 68. részének, F. alrészének.
Főbb jellemzők
  • Hatékony Oldalsó Bejáratú Tervezés.
  • Univerzális 8P8C Kompatibilitás.
  • Robusztus Felépítés.
  • Fokozott Jel Integritás.
  • Széles Alkalmazási Terület.
  • Tanúsított Minőség.
Alkalmazás
  • Hálózati kapcsolók és hubok.
  • Hálózati interfész kártyák (NIC-ek).
  • Routerek.
  • VoIP telefonok.
  • Hálózati kábelek.
  • Ipari hálózatok.
  • IP Kamerák.
  • Távközlési Berendezések.
  • Beágyazott Rendszerek.
  • Orvosi Eszközök.
  • Járműalkalmazások.
  • Tengeri és Űripar.
Funkciós lehetőség
Folyamat típusaTH
Port opciókN/A
ÁrnyékoltOpciók
LEDN/A
FöldelésN/A
Pozíció és Kapcsolat8P8C
AranyozásG/F, 6U", 15U", 30U", 50U"
Letöltés
J00701515102-1G-2Y 7.58
A 7,58 mm-es hátrafelé irányuló földelő tűnk kialakítása megerősíti a földelési stabilitást, jelentősen csökkentve a jelzajlást és a csatlakozási hibákat a többportos kapcsoló konfigurációkban. Az integrált mágnesek és LED állapotjelzők révén valós idejű diagnosztikát nyerhet, miközben minimalizálja az alkatrészek számát. IATF 16949 tanúsítvánnyal rendelkező gyártásunk és házon belüli formaközpontunk biztosítja a következetes minőséget a nagy volumenű termelés során. Kérjen műszaki specifikációkat és mint