J00701515102-1Y-2G
Specificatie
1. Behuizing: Engineering Thermoplast. Thermoplast UL94V-0.
2. Coating: Goudcoating over nikkel in contact. Tincoating over nikkel in soldeergebied.
3. Contact: Fosforbrons.
4. Afgeschermd: Messing met nikkelcoating.
Elektrisch:
1. Spanning: 125 Vac Rms.
2. Stroom: 1.5 Amp.
3. Contactweerstand: 40 Milliohm Max.
4. Isolatieweerstand: 1000 Megaohm Min @500 Vdc.
5. Diëlektrische sterkte: 1000 Vac Rms 60Hz, 1Min.
Mechanisch:
1. Bedrijf: 750 cycli Min.
Omgevings:
1. Opslag: -40°C tot +85°C
2. Bediening: - 20°C tot +75°C
Aansluitingen met modulaire stekker conform FCC Deel 68, Subdeel F.
Belangrijkste kenmerken
  • Efficiënt Zij-ingang Ontwerp.
  • Universele 8P8C Compatibiliteit.
  • Robuuste Constructie.
  • Verbeterde Signaalintegriteit.
  • Brede Toepassingsscope.
  • Gecertificeerde Kwaliteit.
Toepassing
  • Netwerk Switches en Hubs.
  • Netwerkinterfacekaarten (NIC's).
  • Routers.
  • VoIP Telefoons.
  • Netwerkkabels.
  • Industriële Netwerken.
  • IP-camera's.
  • Telecommunicatieapparatuur.
  • Ingebedde systemen.
  • Medische apparaten.
  • Automotive toepassingen.
  • Maritiem en luchtvaart.
Functieoptie
Proces TypeTH
PoortoptiesN.v.t.
AfgeschermdOpties
LEDN.v.t.
AardingN.v.t.
Positie en Contact8P8C
VerguldenG/F, 6U", 15U", 30U", 50U"
Downloaden
J00701515102-1Y-2G
J00701515102-1Y-2G
10 / 100 Base-T JACK
Downloaden
Ontworpen voor veelzijdigheid en duurzaamheid, ondersteunt deze magnetische PCB-jack een zij-invoert ontwerp met universele 8P8C-compatibiliteit, en werkt betrouwbaar bij temperaturen van -20°C tot +75°C met een minimum van 750 inbrengcycli. De connector voldoet aan strenge elektrische specificaties, waaronder een spanning van 125 Vac, een stroomsterkte van 1,5 Ampère en een minimale isolatieweerstand van 1000 Megaohm. Of het nu wordt ingezet in telecommunicatieapparatuur, embedded systemen, medische apparaten, automotive toepassingen of maritieme en luchtvaartomgevingen, deze latch-down RJ45 modulaire jack biedt gecertificeerde kwaliteit en verbeterde signaalintegriteit. JCON's in-house moldcentrum en ervaren R&D-team zorgen voor nauwkeurige productie en aanpassingsflexibiliteit om aan uw specifieke netwerkconnectiviteitsvereisten te voldoen.